درگاه پرداخت واسط پولام

درگاه پرداخت واسط

قبل از اینکه شروع به معرفی و بیان ویژگی های درگاه پرداخت واسط کنیم باید آن را تعریف کنیم . قبل از آن باید بگیم پرداخت اینترنتی چی هستش، پرداخت اینترنتی به صورت خلاصه و مفید یعنی پرداخت پول به صورت اینترنتی در قبال دریافت کالا یا خدمات . یعنی بدون مراجعه به بانک یا فروشگاه با استفاده از شماره کارت بانکی و رمز دوم کارت انجام می شود.

برای پرداخت اینترنتی باید از درگاه استفاده کنیم. درگاه پرداخت این امکان را برای صاحبان فروشگاه های اینترنتی فراهم می آورد تا هزینه محصولات و خدمات خود را از طریق پایانه های بانکی دریافت نمایند. با استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی مشتری می تواند با یک شماره کارت و رمز دوم هزینه کالا و خدمات رو بدون مراجعه به بانک و فروشگاه پرداخت کند.

درگاه پرداخت واسط چیست

یک مدل درگاه پرداخت داریم که به درگاه پرداخت واسط یا غیر مستقیم معروف است یعنی ما به جای گرفتن درگاه از بانک، از واسط درگاه میگیریم. وقتی مشتری میخواهد هزینه محصول را پرداخت کند ابتدا به سایت واسط بانک وصل می شود و سپس به بانک اصلی، در این روش باید مدیر فروشگاه درصدی (معمولا بین ۱ تا ۲٫۵ درصد که سایت پولام با کمتر از یک درصد کمترین کارمزد را دارد)  به عنوان کارمزد به سایت واسط پرداخت کند. 
شاید بپرسید خوب چه کاریه برم از واسط درگاه پرداخت بگیرم و کارمزد پرداخت کنم. باید این رو اضافه کنم برای گرفتن درگاه مستقیم باید سایت شما نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد. واقعا گرفتن نماد اعتماد بسیار سخت و طاقت فرسا است. ولی برای گرفتن درگاه بانک غیر مستقیم فقط اسکن شناسنامه و کارت ملی کافیه است.

خب تا این لحظه متوجه شدیدم درگاه پرداخت واسط چیست ، در ادامه در مورد مزایا و ویژگی های این مدل درگاه توضیحاتی رو ارائه می دهیم و در انتها هم نحوه دریافت و گرفتن درگاه پرداخت واسط یا غیر مستقیم رو آموزش می دهیم. تا به راحتی بتوانید درگاه غیر مستقیم دریافت کنید.

مزایایی درگاه پرداخت واسط

  • فعال سازی در کمتر از چند ساعت
  • عدم نیاز به مجوز کسب و کار
  • تسویه حساب روزانه
  • تسویه حساب به روش پایا (یعنی هزینه ای برای تسویه پرداخت نمی شود)
  • ارائه صفحه شخصی پرداخت
  • ارائه لینک پرداخت
  • دکمه پرداخت (یعنی یک مبلغ مشخص با دکمه پرداخت ارائه میدهند)
  • ارائه درگاه پرداخت مستقیم (کارمزدش بیشتر است)
  • نصب آسان درگاه پرداخت اینترنتی
  • پشتیبانی بهتری دارند

سایت های زیادی برای ارائه خدمات درگاه واسط وجود دارد بخصوص در این مدت ۱٫۵ سال اخیر تعداد این سایت ها چند برابر شده اند. اما در مقاله بهترین درگاه واسط سعی می کنیم بهترین درگاه واسط در ایران رو معرفی کنیم:

دریافت سرویس درگاه پرداخت واسط

اگر میخواهید درگاه پرداخت اینترنتی غیر مستقیم یا همون درگاه واسط بگیرید کافیه در سایت پولام ثبت‌نام کنید و اطلاعات درخواستی رو پر کرده و درگاه خود را دریافت کنید. معمولا نهایت گرفتن یک درگاه غیر مستقیم ۲۴ ساعت است.